Sesja w stylu boho (sesja stylizowana)

reportaż ślubny

To coś, co zawsze gdzieś siedziało głęboko w wizjach z tyłu głowy: sesja w stylu boho. Zwłaszcza Jej, On zachłysnął się Jej propozycją w momencie szukania inspiracji:
– No dobra, skoro tak, to ja jestem na tak. Trzeba znaleźć odpowiednią osobę – rzekł On.
– Już mam kogoś takiego, trzeba tylko się z nią skontaktować i przedstawić naszą wizję – powiedziała Ona.

Jej wybór padł na Ewę, młodą goleniowiankę, przyszłą Miss Województwa Zachodniopomorskiego. Jej uroda pasowała jak ulał do stylu, w jakim miała być sesja. Zatem kontakt, spotkanie umówione, czekamy.

W ustalonym terminie Ewa dotarła do studia. Pogadali, pośmiali się i zaczęli działać. Jak wcześniej uradzili, tak postąpili. Ona zajęła się stylizacją, On przygotował atelier. Wprawdzie po drodze spotkali się wszyscy z małymi kłopotami logistycznymi, ale przecież się nie poddamy. Pomysł, to pomysł. Nie będziemy czekać, aż nam ucieknie. Przygotowaliśmy kilka stylizacji.

Krótka, bo zaledwie nieco ponad dwugodzinna sesja zaowocowała wspaniałymi zdjęciami w stylu boho, jakiej jeszcze Ona i On się nie podejmowali.

Słowem podsumowania

Przez długi czas, i to nawet często, zdarzało mi się chować w głowie różne pomysły z zamiarem “późniejszej” realizacji. “Późniejszej” to, w moim przypadku, bardzo często “NIGDY”. Wiele razy rozmawiałem ze swoim kolega po fachu – Arkiem (axonfoto.pl) nad prokrastynacją, która nas zdominowała. Dlaczego nie realizujemy od razu naszych pomysłów? Marzenia trzeba realizować, zwłaszcza własne, a jeśli przy okazji jakiejś innej osoby, to tym lepiej. Mimo tego wiele razy odpuściłem pomysł, a szkoda. Po latach wiem już, że jeśli na coś bardzo długo czekam, to potem zwyczajnie nie ma takiego fun’u jak wcześniej.

I tu prośba i rada do Was: nie zwlekajcie ze spełnianiem marzeń, przecież to one nas uskrzydlają! Jak czegoś się pragnie, to zawsze można to zrobić. Chcesz jechać w góry – kup bilet, jedź! Planujesz wreszcie wziąć się za siebie i rozpocząć regularne treningi na siłowni? Zrób to teraz, niedługo, nie za dwa miesiące. Chcesz poczuć się pięknie i wyjątkowo? Umów się na sesję fotograficzną. Portretową, buduarową, jaką chcesz. W tym akurat mogę Ci pomóc, wystarczy napisać do mnie, na przykład TUTAJ.

Poniżej parę zdjęć z sesji. Na zdjęciach Miss Województwa Zachodniopomorskiego 2024, która kilka lat wcześniej pewnie nawet nie wiedziała, że zostanie Miss.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym Instagramem oraz fanpagem na Facebooku:

https://www.instagram.com/ovcakulava/

https://www.facebook.com/ovcaKulava