Fotografia portretowa

Portrety od zawsze budziły zachwyt. Przedstawiały rzeczywisty obraz człowieka, odzwierciedlały jego zewnętrzny wygląd, z czasem zaczęły przedstawiać także charakter postaci, a nawet jej wyobrażenia. Portrety zawsze skupiały wzrok na postaci.

Mogą być udawane, pozowane, naturalne; wykonane w plenerze czy też w studio. Niezmienne jest jednak jedno: portret to nie tylko zdjęcie. To przede wszystkim obraz współpracy artysty i modela czy modelki, która jest uwieczniana. I to od ich współpracy zależy to, co przedstawi dana fotografia: emocje.

Fotografia portretowa zawsze pozostanie jedną z głównych prac artysty fotografa. Dzięki niej może pokazać światu to, co jest w ludziach najpiękniejsze – ich samych.

W czasie sesji czeka Was od 30 do 120 minut fajnej zabawy przed obiektywem, Każdy pakiet obejmuje staranną obróbkę autorską, zdjęcia w wersji elektronicznej (wersja dla Social media oraz do druku), ponadto w każdym przypadku można wybrać dodatkowe ujęcia (30zł za każde dodatkowe zdjęcie), które zostaną dołączone do zestawu. W zależności od pakietu możecie również liczyć na odbitki na papierze.

Portret standard

199zł

Portret premium

od 350zł