Oferta usług fotograficznych

Sesje portretowe

W XXI wieku to podstawowa forma przedstawienia Człowieka i jego wizerunku obrazem. Przecież w fotografii portretowej to właśnie człowiek jest podmiotem dzieła, zaś kluczem jest zabawa formą, światłem i kolorem. To jest ten czynnik, który wyróżnia fotografię portretową na tle tak popularnych selfie. Oznacza to też, że na prawdziwy portret pracują obie strony: fotograf i człowiek przed obiektywem. Uwiecznię Twój wizerunek, charakter czy marzenia na zdjęciach. Wykorzystasz je jako zdjęcia do CV, prezentacji, bloga czy w social mediach, albo zrobisz sobie lub innym prezent w postaci pięknego portretu.

Spotkajmy się przed moim obiektywem, pokażę Ci, kim jesteś w mojej głowie i jak widzi Cię mój aparat. Pod poniższym linkiem znajduje się oferta usług fotograficznych w zakresie fotografii portretowej.

Sesje dla Par

To wspaniała pamiątka dla Was obojga. Po pierwsze – narzeczeńskie – z czasów, kiedy jesteście jeszcze przed ślubem. Po drugie – dla Par, które wstąpiły w związek małżeński. Jeśli chcecie uwiecznić wasze szczęście, to spotkanie z fotografem będzie doskonałym pomysłem. Możecie uwiecznić uroczystość Waszych zaręczyn lub ślubu. Tak, czy inaczej forma sesji jest dowolna. Zaaranżujemy je w studiu fotograficznym albo w plenerze. Jeśli odważycie się na odrobinę szaleństwa możecie wpuścić nas do swojego świata pełnego romantyzmu, emocji oraz dyskretnej czułości i intymności. Te zdjęcia będą wtedy tylko dla Was.

Sesje ciążowe

Sesja ciążowa to wyjątkowy rodzaj sesji fotograficznej. Niezwykły kształt, jakiego nabiera ciało przyszłej mamy pokazuje jak życie kreuje się wewnątrz brzuszka. Sesje ciążowe mogą mieć charakter stylizowany w studiu fotograficznym, w plenerze, lub we własnym mieszkaniu. Dzięki sesji z naszym udziałem przyszłe mamy przekonają się, jak są piękne i będą miały niesamowitą pamiątkę z tego niepowtarzalnego okresu w życiu kobiety.
Taka sesja, w zależności od wielkości brzucha można zrobić spokojnie między 6 a 8 miesiącem ciąży, jednak należy wziąć pod uwagę wiele czynników, które szerze opisujemy na naszym Blogu.

Sesje produktowe

Oferujemy Państwu przygotowanie zdjęć produktów. Do dowolnego wykorzystania na stronie internetowej sklepu, do druku lub lookbook. Profesjonalnie przygotowane i poddane starannej obróbce zdjęcia produktów przyciągają oko Klienta, a co za tym idzie Twoja oferta jest bardziej zachęcająca, zaś wiarygodność Twojego sklepu jest jeszcze większa.