Oferta usług fotograficznych

Sesje portretowe

W XXI wieku to podstawowa forma przedstawienia Człowieka i jego wizerunku obrazem. Przecież w fotografii portretowej to właśnie człowiek jest podmiotem dzieła, zaś kluczem jest zabawa formą, światłem i kolorem. To jest ten czynnik, który wyróżnia fotografię portretową na tle tak popularnych selfie. Oznacza to też, że na prawdziwy portret pracują obie strony: fotograf i człowiek przed obiektywem.

Uwiecznię Twój wizerunek, charakter czy marzenia na zdjęciach. Podczas tej sesji możesz stać się kim zechcesz: dyrektorem, lekarzem, policjantem, gangsterem, albo po prostu sobą. Wykorzystam naturalne albo sztuczne światło, przestawię Cię taką osobą, jaką jesteś, albo taką, jaką chcesz być. Nie zmienię Twojej sylwetki, oddam naturalny wygląd, ale Twoje zdjęcie poddam obróbce oraz retuszowi. 

Zdjęcia możesz wykorzystać w dowolny sposób: do CV, prezentacji, bloga czy w social mediach, albo zrobisz sobie lub innym prezent w postaci pięknego portretu.

Spotkajmy się, pokażę Ci, kim jesteś w mojej głowie i jak widzi Cię mój aparat. Klasyczny portret to doskonała pamiątka na lata. Pod poniższym linkiem znajduje się oferta usług fotograficznych w zakresie fotografii portretowej.

portret Ewy stylizowany boho

Sesje KOBIECE

Która z pań nie chciałaby poczuć się wyjątkowo i pięknie? Wyjątkowe otoczenie, swobodna atmosfera, sceneria, w której każda z Pań może się poczuć na swój sposób wyjątkowa.

Mimo, iż dla wielu kobiet jest to pierwsza tego typu przygoda z aparatem, stres szybko mija, towarzyszące sesji emocje wydobywamy w sposób niezwykle naturalny. Sesja kobieca (sensualna, buduarowa) często działa pobudzająco na podświadomość; zwiększa akceptację siebie, świadomość własnego piękna, natomiast same zdjęcia zachwycają i wywołują uśmiech. W tym przypadku to nie samo zdjęcie, ale cała sesja może być dla Ciebie formą spełnienia tej kobiety, która w Tobie drzemie. Poza tym to doskonała okazja by zrobić prezent sobie lub najbliższym oraz zaprezentować się z jak najlepszej, nieznanej dla wszystkich, strony.

Sesję wykonuję w Twoim mieszkaniu lub w wynajętym apartamencie. Z uwagi na charakter sesji ilość osób ogranicza się do współpracy 1:1 plus ewentualnie wizażystka, jeśli jest taka potrzeba.

Jeśli interesuje Cię kobieca sesja zdjęciowa – napisz do mnie.  Pod poniższym linkiem znajduje się oferta usług fotograficznych w zakresie fotografii portretowej.

Sesje ciążowe

Sesja ciążowa to wyjątkowy rodzaj sesji fotograficznej. Niezwykły kształt, jakiego nabiera ciało przyszłej mamy pokazuje jak życie kreuje się wewnątrz brzuszka. Sesje ciążowe mogą mieć charakter stylizowany w studiu fotograficznym, w plenerze, lub we własnym mieszkaniu. Dzięki sesji z naszym udziałem przyszłe mamy przekonają się, jak są piękne i będą miały niesamowitą pamiątkę z tego niepowtarzalnego okresu w życiu kobiety.
Taka sesja, w zależności od wielkości brzucha można zrobić spokojnie między 6 a 8 miesiącem ciąży, jednak należy wziąć pod uwagę wiele czynników, które szerzeJ opisujemy na naszym Blogu.

Sesję ciążową, zwaną także brzuszkową możemy zorganizować w plenerze lub w Twoim domu lub zaaranżowanym apartamencie.

Jeśli chcesz, sesja może się odbyć z Twoim partnerem – to doskonały pomysł, by uwiecznić wspólne oczekiwanie na potomka.

fotografia brzuszkowa

Sesje dla Par

To wspaniała pamiątka dla Was obojga, niezależnie od statusu Waszego związku. Narzeczeńskie? Nie ma sprawy! Uwiecznimy Wasze uczucia, emocje, albo chwilę, gdy jedno z Was powie “TAK”. Ślubne? Oczywiście! Sesja ślubna lub ślubny reportaż to kolejna wspaniała pamiątka tych jakże ważnych chwil.

Niezależnie od kontekstu spotkanie z fotografem jest doskonałym pomysłem. Jeśli chcecie uwiecznić wasze szczęście, to spotkanie z fotografem będzie doskonałym pomysłem. Ślubne zdjęcia wykonam w plenerze lub na miejscu uroczystości, ich wykonanie można połączyć z reportażem z uroczystości lub zorganizować w innym, dogodnym czasie. Zdjęcia narzeczeńskie zorganizujemy w plenerze albo Waszym mieszkaniu, ewentualnie wynajętym apartamencie. Tu to wszystko, co zechcecie uwiecznić, zostanie uwiecznione. Jeśli odważycie się na odrobinę szaleństwa możecie wpuścić nas do swojego świata pełnego romantyzmu, emocji oraz dyskretnej czułości i intymności. Te zdjęcia będą wtedy tylko dla Was.

Aby poznać koszt sesji narzeczeńśkiej lub zdjęć z Waszego ślubu skorzystaj z poniższych przycisków.

Sesje produktowe

Oferujemy Państwu przygotowanie zdjęć produktów. Do dowolnego wykorzystania na stronie internetowej sklepu, do druku lub lookbook. Profesjonalnie przygotowane i poddane starannej obróbce zdjęcia produktów przyciągają oko Klienta, a co za tym idzie Twoja oferta jest bardziej zachęcająca, zaś wiarygodność Twojego sklepu jest jeszcze większa.